Google Goggles

Google Goggles dla Android

Zidentyfikuj zabytki i przetłumacz teksty telefonem Android

Google Googles to ciekawa aplikacja dla Android, pomagająca uzyskać informacje na temat budynków, pomników i dzieł sztuki. Wystarczy wycelować aparat fotograficzny w telefonie na upatrzony obiekt.Google Googles to nieoceniona pomoc podczas... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Rozpoznaje budynki i dzieła sztuki
  • Tłumaczy teksty za pomoca aparatu fotograficznego

Wady

  • Nie zawsze działa
  • Nie najlepsza jakość tłumaczeń

Dobry
7

Google Googles to ciekawa aplikacja dla Android, pomagająca uzyskać informacje na temat budynków, pomników i dzieł sztuki. Wystarczy wycelować aparat fotograficzny w telefonie na upatrzony obiekt.

Google Googles to nieoceniona pomoc podczas turystycznych wędrówek po mieście. Można błyskawicznie uzyskać informację na temat napotkanego pomnika lub ciekawostki architektonicznej. Dane pobierane są z Internetu. Kolejną przydatną funkcją Google Googles są tłumaczenia. Jeśli znajdujesz się w restauracji i nie rozumiesz menu, możesz wycelować aparat telefonu na tekst i zarządzić tłumaczenie z obcego języka. Google Googles postara się odczytać tekst i podać tłumaczenie automatyczne. Ostatnia funkcja nie działa jeszcze w stu procentach bezbłędnie.

Google Googles wyświetla na ekranie telefonu informacje o napotkanych przez Ciebie zabytkach i działach sztuki. Może też przetłumaczyć Ci zawartość karty dań lub fragment książki.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na android

Google Goggles

Download

Google Goggles 1.9.2

Opinie użytkowników o Google Goggles

Sponsorowany×